MĀCIES AR ESF ATBALSTU
Piesakies kādā no 15 mācību programmām e-vidē!
Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001) ietvaros laika periodā no 2020.gada 30.jūnija līdz 15.jūlijam aicinām pieteikties kādā no 15 Ekonomikas un kultūras augstskolas piedāvātajām mācību programmām. Reģistrācija pieejama šeit.
Jaunums! Mācībām var pieteikties arī interesenti, kuri jau vienu reizi ir izmantojuši ESF atbalstu. Izmanto iespēju un mācies atkārtoti sev vēlamajā programmā ar ES fondu atbalstu!
Vai varu pretendēt atbalstam?
Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, tai skaitā jaunie vecāki, kuri atrodas darba attiecībās un bērna kopšanas atvaļinājumā, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību. Atbalstu var saņemt arī gadījumā, ja ir apgūta un absolvēta izglītības programma kādā no iepriekšējām mācību kārtām.
Kāds ir līdzmaksājuma apmērs?
Līdzmaksājums ir tikai 10%, ko var segt arī darba devējs. Atlikušos 90% sedz ES fondi. Mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu. Mācību maksu skatīt: šeit.
Kā pieteikties mācībām?
Mācībām var pieteikties reģistrējoties šeit. Reģistrācija noslēgsies 2020.gada 15.jūlijā. Pēc reģistrācijas noslēgšanās sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu ar mācību īstenošanu saistītos jautājumus.
Kad sāksies mācības?
Mācības uzsāksies pēc reģistrācijas noslēgšanās un pēc mācību līgumu noslēgšanas, bet ne ātrāk par 30.jūliju.
Veidojot mācību grafiku tiks ņemts vērā, ka izglītojamie ir strādājošie. Mācības iespēju robežās tiks organizētas darba dienu vakaros un/ vai brīvdienās. Precīzi datumi tiks izziņoti pēc grupu nokomplektēšanas.
Katra nodarbība e-vidē tiks ierakstīta un lekciju ieraksti, nodarbību mācību materiāli būs pieejami ikvienam mācību dalībniekam līdz pat absolvēšanas dienai. Kā rezultātā ikvienam interesentam būs iespēja noskatīties ikvienu nodarbību neatkarīgi no tās norises laika.
Kas būs mūsu mācībspēki?
Zināšanās un pieredzē dalīsies augsti kvalificēti mācībspēki, kuri ir arī nozares profesionāļi.
Kāds inventārs ir nepieciešams, lai piedalītos mācībās?
Ir nepieciešams dators, planšetdators vai viedtālrunis. Iekārtas vēlamas ar video kameru un mikrofonu. Tādējādi būs iespēja aktīvi komunicēt ar lektoru. Ja mikrofona iespējas nav - komunikācija varēs notikt tiešsaistes čatā.Sistēma ir on-line risinājums, tādēļ nebūs nepieciešama nekāda papildu programmu instalēšana.Neskatoties uz to, ka sistēma ir ļoti vienkārša, tiks nodrošinātas instrukcijas darbam ar to.
Kādēļ izvēlēties Ekonomikas un kultūras augstskolas piedāvātās mācību programmas?
Izglītības iestādei ir daudzgadēja pieredze attālināto mācību nodrošināšanā, īstenojot studiju programmas arī e-vidē. Ir izstrādāta metodoloģija, organizētas personāla apmācības, pieejamas pamācības darbam e-vidē: gan personālam, gan izglītojamiem.
Sākoties ārkārtas situācijai valstī, klātienes studiju process uz e-vidi tika pārorientēts vienas dienas laikā, nodrošinot studentiem un docētājiem piekļuvi virtuālajām auditorijām, sniedzot studentiem iespēju piedalīties video lekcijās tiešsaistē, kā arī komunicēt ar lektoru un kursabiedriem gan individuāli, gan grupās. Operatīvā pielāgošanās ārkārtas situācijai apliecina izglītības iestādes augsto tehnoloģiju līmeni un resursu kapacitāti, kā arī docētāju augstās tehnoloģiju pielietošanas prasmes.
Informācija publicēta 30.06.2020.